Budynek biurowo – usługowy DWORCOWA 25 w Gliwicach powstanie w ścisłym centrum miasta , przy ulicy Dworcowej, jednej z głównych ulic miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki. Lokalizacja taka wpłynęła zarówno na program funkcjonalny, jak i na architekturę obiektu.

Projektowany budynek biurowo – usługowy DWORCOWA 25 ma stać istotnym elementem rewaloryzacji centrum Gliwic. Nie bez znaczenia jest bezpośrednie sąsiedztwo Drogowej Trasy średnicowej GOP.

Obecnie zaprojektowany obiekt ma około 4680 m2 powierzchni na wynajem oraz około 140 miejsc parkingowych przeznaczonych dla najemców.
Układ funkcjonalny zaplanowano w sposób następujący:
* parter – lokale handlowe i gastronomiczne dostępne z ciągów pieszych,
* piętro I – lokale usługowe (FITNESS) i gastronomiczne lub biurowe,
* piętra II – V – lokale biurowe,
* piętro IV i V – w narożniku możliwe lokale gastronomiczne z tarasem widokowym.

Wewnątrz kwartału zaprojektowano garaż wielopoziomowy.

Przestrzenie biurowe zaplanowano w sposób umożliwiający elastyczne i różnorakie zaaranżowanie przestrzeni na wynajem.

Nowoczesną architekturę obiektu zaprojektowano w dostosowaniu do zabytkowego sąsiedztwa, szczególnie budynku Poczty. Szklane fasady o zdecydowanie horyzontalnych podziałach wzbogacono o systemu rastrów i żaluzji z elementów ceramicznych w kolorze czerwono- brązowym.

Przewidywany jest II-gi etap inwestycji – zlokalizowany w pierzei ul. Dolnych Wałów. W etapie tym planuje się realizacje około 3 000 m2 powierzchni na wynajem i około 40 miejsc parkingowych